Nowoczesny stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jak go wyselekcjonować, by się nam na nim wspaniale pracowało w klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to kluczowe wyposażenie gabinetów fizjoterapii, bez którego trudno jest prowadzić rehabilitacje klienta. Na rynku osiągalnych jest pełno modeli stołów, które przeznaczone są do różnego sposobu leczenia, a ich forma odpowiada rzeczywistym zapotrzebowaniom, by odciążyć rehabilitanta w okresie przeprowadzania zabiegu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najbardziej potrzebnym stołem wśród rehabilitantów. Funkcja za pomocą pilota regulacji wysokości jest nieodzowna, jeżeli zwykle podczas rehabilitacji musimy opuszczać i podnosić klienta. Nie potrzebujemy wtedy przerywać masażu tylko w przebiegu delikatnie podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem doskonale sprawdzi się warunkach gdy z pomieszczenia korzysta, kilku specjalistów. Wiemy, że każdy z nich posiada szczególne zasady pracy i będzie mógł swobodnie dostosować wysokość do swoich potrzeb.

Dla wygody specjalisty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w normach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości VIP, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak też odporne na plamy. Posiada też zagłówki z podnoszącym komfort wycięciem na twarz i komfortowe podpórki na dłonie. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest dostępny w kliku opcjach kolorystycznych. Materiał musi odpowiadać kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na której wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest niesamowicie silna i też może posiadać różne odcienie. Malowana jest ona proszkowo, a wybór tonów jest faktycznie spory. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta nachylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być również zaopatrzony w funkcje fotela. Tylna cześć stołu potrafi być unoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być również zaopatrzony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, jaką możemy unieść na wybraną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może posiadać te dwie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • opuszczane kołka, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy lokować w właściwe dla nas miejsce bez wyraźniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i odporny na spore obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia masażu stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na parę części w zależności od swoich upodobań. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien zawierać jak najwięcej łamań, dlatego tutaj najkorzystniej wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości w kliku formach i cenach. Więc selekcjonując dobry stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym winniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia fizjoterapeuty. Oczywiście należy wspomnieć im więcej funkcji tym suma niestety będzie większa. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był najwyższej jakości, świadczy to też o własnym gabinecie.