Czy taka mata z kolcami na kręgosłup nadaje się dla wszystkich?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie pomyślna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką który wybrać rozmiar? Jeśli nurtują cię te wszystkie pytania zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Coraz więcej osób ma siedzący tryb życia, przebywanie w tej samej pozycji często prowadzi do ciągłych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi doskonałe rozwiązanie i pomaga w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje?

Mata z kolcami na kręgosłup https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 została ona wyprodukowana przez chińskich specjalistów, interesujących się akupresurą. W współzależności od dobranego zestawu potrafimy mieć – mata z kolcami z poduszką, która jest w nietypowych kształtach. Wszystkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam styl co tradycyjny masaż – łagodzi napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa zbawiennie na nasz organizm. Kolce są zrobione z plastiku lub metalu te z niklu czy dogodne dla osób początkujących, ponieważ mogą wywoływać silny dyskomfort. Kolce ulokowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu nacisk jest równy. Występują one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 17 tysięcy wypustek. Lekkie zaczerwienienie skóry oraz delikatne wgłębienia mówią o leczniczym działaniu maty i ciekawszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy jakich schorzeniach mata z kolcami będzie skuteczna?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak wspomaga? Są niesłychanie proste w użyciu. Wystarczy położyćsię na miękkim podłożu i po zwyczajnie się na nich ułożyć. Charakterystyczne jest to żeby miejsce kontaktu z kolcami, które nas boli było pozbawione ciuchów. Jeśli na samym wstępie przebywanie na macie z kolcami przynosi nam dyskomfort możemy ją zabezpieczeń cienkim ręcznikiem. Wiele osób, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak miejmy na uwadze, żeby stosować ją stale. Jeśli planujemy zminimalizować nacisk na ciało musimy mate położyć na wygodnym podłożu, wtedy nacisk na nasze ciało będzie lżejszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby początkujące oraz niezwykle czułe na dyskomfort mogą zaczynać przygodę z wypustkami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najlepiej jeżeli będą to kolce plastikowe. Gdy przyzwyczaisz się do ucisku, będziesz w stanie korzystać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet spędzać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv lub siedząc przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to idealny rozwiązanie na walkę z bólem w domowy zaciszu. Ale przed jej wykorzystaniem powinniśmy się skontaktować ze fachowcem, który dokładnie zaleci nam wykonywane zadania. Miejmy na uwadze, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam dobrej terapii, natomiast na pewno nam pomoże jeśli będziemy ją należycie i codziennie stosować. Dodatkowo, organizm po terapii wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, wypoczęte. Zaleca się, aby ułożyć się na macie przed snem, co sprawi większe zaśnięcie oraz wyjątkowy sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do stosowania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża