Jak wyselekcjonować funkcjonalne stoły sumer, tak aby idealne pasowały do naszej pracowni masażu?

Stół rehabilitacyjny sumer to normalne wyposażenie każdego gabinetu do rehabilitacji. Nie zawsze każdy stół sumer będzie optymalny dla każdego profesjonalisty. Jak wybrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, żeby były dla nas najbardziej komfortowe podczas pracy. Stoły sumer są wytwarzane przez polskiego producenta i idealnie nadają się do prowadzenia na nich masażów manualnych . Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich podstawowa korzyścią jest szersza regulacji kąta pochylenia w przedziale 0-87 stopni. Ta funkcja jest potrzebna przy regularnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota polepsza masaż fizjoterapeuty. Stół stacjonarny sumer może być w kilku odcieniach. Posiadamy ogromny wybór barw, dzięki czemu zwykle znajdziemy odpowiedni kolor, który idealnie wpasuje się do naszej kliniki. Wiemy jak jest to ważne dlatego stoły sumer posiadają naprawdę sporą liczbę barw tapicerki – nie tylko barw, lecz też obić od normalnych do dodatkowo płatnych czyli VIP, które cechują się powłoką antybakteryjną, lecz też są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego podstawowa korzyścią jest elektryczna regulacja ustawienia leżanki. Jest on jednym z bardziej innowacyjnych stołów. Wykorzystywany jest zasadniczo w prywatnych gabinetach do rehabilitacji, lecz też do kinezyterapii indywidualnej. Stoły elektryczne sumer posiadają regulację sprężynową zagłówka. Potrafimy nim kierować od -60 do 60 stopni. Zagłówek ma niezwykle trwałą konstrukcję i jest wytrzymały na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe koła, które dają komfort pracy przy rehabilitacji. Konstrukcja stołu jest stabilna nie ślizga się, co jest niesamowicie ważne przy pracy fizjoterapeuty.

Stoły sumer posiadają wytrzymałą ramę barwioną proszkowo, tu również powinniśmy skorzystać z wyboru kolorów, aby cała konstrukcja pasowała do naszego wnętrza. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać dodatkowo wyposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie wykorzystanie w przypadku polepszenia komfortu chorego spoczywającego na brzuchu. Daje on takie położenie chorego aby masaż górnej części pleców był jak najlepiej skuteczny i sprawiał choremu zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze specjalnym siłownikiem o dużej sile, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wybrać dobry stół rehabilitacyjny sumer musimy zachować zdrowy rozsądek i wybrać, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najkorzystniej pasował. Stół sumer możemy kupić już od kilkunastu tysięcy, jednak z dodatkowym wyposażeniem cena może być znacząco wyższa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszelkie dostępne dodatkowe wyposażenia, gdyż może się okazać, że z większość nie będziemy korzystać. Stoły elektryczne sumer są to natomiast jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się wielką popularnością wśród fizjoterapeutów. Niektórzy będą chcieli kupić stół elektryczny sumer, gdyż jest on dla nich najlepszy. Zakres pracy jest znaczniejszy, co usprawnia pracę. Innym fizjoterapeutąnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne ekstra urządzenie jest dla nich niepotrzebne albo po prostu za drogie. Powinniśmy jako fizjoterapeuci dobrać mądrze aby stoły sumer, zaspokoiły nasze wymagania w 100%.