Jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, abyśmy byli zadowoleni z efektów?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz ogromniejszą sławą. Mikro- nakłucia to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się niezwykle wielka liczba ludzi. Ale jak wybrać roller z igłami do twarzy, by spełniał swoje oczekiwania i nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak który dobrać dla nas. Nie jest to typowe zadanie|, jednak miejmy na uwadze że roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż i świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak część spośród nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te elementy mają wpływ na rezultaty naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów.

Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza skóra robi się elastyczna i bardziej napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem odpowiednich kosmetyków, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie wiele salonów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, natomiast jeśli potrzebujemy i wiemy dokładnie jak umiemy go zrobić sami w domu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być dłuższe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego mleczka, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia dokładnego cery
  • Czyścimy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który funkcjonuje już po paru minutach.
  • Następnie dajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy winien być także rolkowany pod odpowiednim kątem, żeby jak najkorzystniej serum mogło wejść w głąb skóry. W czasie zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu powinno się zdezynfekować buzię oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które jednak po kilku dniach same się wchłoną. Należy też używać kosmetyki mocno nawilżające. Efekt syntezy kolagenu jest długotrwały i średnio wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • długość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy robić co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy robić nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób możemy robić nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 zapewnia rewelacyjne efekty. Cera staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mało widoczne. Zabieg jest bardzo znany i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupić w renomowanych sklepach medycznych.