Czy wiesz jak używać lyapko wałek do twarzy bez niklu, aby najszybciej zobaczyć efekty?

Wałek lyapko bez niklu jest stosowany na wiele rodzajów i działa na wiele sfer naszego ciała. Wałek lyapko spełnia rolę pobudzającą (czas użycia lyapko wałek do twarzy bez niklu to gdzieś 7 min) i relaksacyjną (czas użycia wałek lyapko to jakieś 15 min) Natomiast można je też stosować zgodnie z indywidualnymi preferencjami, by uzyskać wymarzone rezultaty. Lyapko wałki wykorzystywane są w gabinetach rehabilitacyjnych na wstępie zabiegu, by przygotować organizm pacjenta, lub by zrelaksować mięśnie po masażu czyli na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są powszechnie wykorzystywane do masaży dynamicznych.

Wałek lyapko pojawia się w wielu rozmiarach, dlatego potrafimy go wykorzystywać na dowolne miejsce na ciele. Do masażu twarzy idealnie sprawdzi się tutaj lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże części ciała jak pośladki czy brzuch potrafimy użyć duży wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko rozmiarem, ale też rozstawem igieł. Jest to dość ważne w doborze odpowiedniego aplikatora dla pacjenta. Lyapko wałki są niezwykle przystępne w zastosowaniu i po terapii fizjoterapeutycznej możemy z nich korzystać samemu.
Wałek do masażu lyapko jakie są zalety jego stosowania:

  • rozluźnienie wielkich napięć mięśniowych;
  • zmniejszenie lub całkowite zlikwidowanie bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany skórne
  • podejrzenie raka
  • w okresie menstruacji

Wałek lyapko jakie mamy rozmiary oraz do jakich części ciała warto jest go używać: Niewielki lyapko wałek do twarzy bez niklu https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132 – doskonale nadaje się do twarzy, ale też do miejsc trudno dostępnych jak np staw skokowy. Szczególnie doskonale sprawdza się też na małych pacjentach. Wałek do masażu lyapko średni. Tego typu wałki posiadają największe zagęszczenie igieł, dlatego ból w okresie masażu może być szczególnie wyraźny. Nadaje się perfekcyjnie do masaży twardych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Rozstaw kolców jest jest mniejszy aniżeli w średnim. Nadaje się na większe części ciała jak brzuch czy pośladki. Jego funkcjonowanie jest równie intensywne jak innych. Ból przeżywany w czasie terapii jest jednak lżejszy aniżeli w przypadku średniego – wałek lyapko bez niklu.
Lyapko wałki jakie są odczucia podczas zabiegu?
Na samym początku istotniejsza część osób odczuwa kłucie, a panie o mniejszym progu bólu dość nieprzyjemny ból, zwłaszcza w miejscach większych zmian chorobowych. Z czasem czucie bólu robi się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do masażu. Jest to czas, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już ustąpiły i dochodzi do zwolnienia napięć położonych nieco głębiej. Całkowita sesja trwa mniej więcej 2 tygodni i powinna być przeprowadzana systematycznie. Szczególnie dobrze oddziałuje na stan skóry oraz samopoczucie. Po tym czasie powinno zrobić się pauzę około tygodnia, by później wrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest wyjątkowo pomocny i cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród rehabilitantów.