Jakie efekty da nam wałek wieloigłowy lyapko i kiedy najlepiej jest go wykorzystywać.

Wałek igłowy uniwersalny to wspaniałe narzędzie o szerokim spectrum działania. Został doceniony i jest polecamy przez rehabilitantów czy doktorów. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo ludzi jest niedoceniony, bowiem jego wypustki nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który ma na swojej powierzchni długie wypustki. Kolce mogą być zbudowane z srebra lub plastikowego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm ma również intuicyjną rączkę, która pozwala prowadzenie rolki z wypustkami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może posiadać różnie umiejscowione kolce, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej cery. Dlatego jest on polecany dla pań ze skórą delikatna. Kolce i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi i limfy oraz zwiększa dopływ tlenu do mięśni, co przyspiesza regenerację i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest polecany do obserwacji większych mięśni, aby korzystniej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie osiągnąć gładki roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie oddziaływać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba denerwować się o trafianie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi głównie podczas ćwiczeń i przeprowadzanych treningów niesystematycznie. Dlatego w tym przypadku idealnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, lecz również poprzez nakłuwanie naszej cery powiększy ukrwienie wyselekcjonowanych partii ciała. Wałek igłowy uniwersalny dokładamy do bolącego mięśnia i rozpoczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy czuć dyskomfort Tego typu zabieg nie należy często do miłych, a odczuwany ból może sprawiać nam dosyć długi dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo korzyści z jego stosowania

  • usuwa skórkę pomarańczową
  • zmniejsza napięcie mięśniowe
  • zmniejsza stres
  • polepsza przepływ krwi
  • niweluje pojawienie się kontuzji.
  • automasaż robiony za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz zwiększa produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm stosuje się bardzo naturalnie i każdy z nas może go nabyć w specjalistycznym sklepie. Cena jego nie jest duża, a wyniki zabiegu zobaczymy już po 10 minutach stosowania.

Wykorzystywanie takich wałków wymaga pewnej wprawy i doświadczenia odpowiedzi własnego organizmu. Możemy dobrać wałek lyapko średni z mniejszą liczbą kolców, dla pań, które nie stosowały go jeszcze, jednak bardzo by chciały spróbować. Ilość i uporządkowanie kolców jest tu wyjątkowo istotne i każdy musi dostosować optymalne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji o powinna być dopasowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest przeważnie przez sportowców, ale również przez kobiety rozpoczynające przygodę ze sportem.