tel: 91 489 36 69
kom: 515 171 619
biuro@broutsourcing.pl

Kancelaria podatkowa

Szanowni państwo

dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami. Mamy nadzieję, że sprostają one Państwa wymaganiom i przyczynią się do jeszcze lepszego funkcjonowania Waszego Przedsiębiorstwa.
Istotą działania naszej Kancelarii jest kompleksowe podejście do Klienta tak, aby w jak najlepszy sposób zapewnić bieżącą obsługę prawną, rachunkową i kadrowo – płacową, oraz służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego a także innych, które pojawiają się w życiu każdego przedsiębiorstwa.
Kancelaria Podatkowa BR OUTSOURCING Spółka z o.o., to zespół fachowców stale podnoszących swoje kwalifikacje. Dzięki temu zapewniamy wysoki poziom obsługi firm niezależnie od formy prawnej, liczby zatrudnionych osób czy wielkości przychodów.
Działamy nieprzerwanie od 1998 roku, na podbudowie działalności gospodarczej osób fizycznych spełniając stale rosnące oczekiwania i wymagania klientów. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne, które w połączeniu z naszym doświadczeniem przynoszą najlepsze efekty.
Przyświecająca nam kompleksowość usług powoduje, iż przybraliśmy nowoczesną formułę tradycyjnego biura rachunkowego.
Jesteśmy dla Państwa doradcą i partnerem, któremu można zaufać.
 

/kancelaria-podatkowa.html